Rekvalifikační kurz Základy podnikání v dubnu 2024 Olomouc

Nový termín zahájení kurzu 15. dubna 2024.

V rubrikách Novinky
Tvůrce, který pracuje podle svých pravidel - ilustrační foto. Podnikatelská líheň základy podnikání

Rekvalifikační kurz Základy podnikání – v Olomouci nabíráme účastníky v novém termínu se zahájením 15.dubna 2024.

Pokud se zajímáte o podmínky podnikání v Česku, nemáte zkušenosti s podnikáním a chystáte se začít podnikat je náš rekvalifikační kurz právě pro vás. S přípravou podnikání jsme pomohli již stovkám účastníků našich kurzů. Přesto, že se dnešní doba může zdát jako nevhodná k rozjedu podnikání, věříme, že je dobré koukat dopředu. Vzhledem ke zkušenostem s různými opatřeními a podobnými komplikacemi je zapotřebí změnit zaběhlé obchodní modely, stereotypy a minimalizovat různé obavy a hrozby.

Ozvěte se nám. Těšíme se na vaše záměry a plány. Našich kurzů se můžete účastnit jako samoplátci, uchazeči o zaměstnání nebo zájemci o zaměstnání v rámci tzv. zvolené rekvalifikace přes Úřad práce nebo jako účastník některého z námi realizovaných evropských projektů.

Rekvalifikační kurz Základy podnikání

V našem kurzu se účastníci připravují na zahájení podnikání, zpracovávají business model a podnikatelský plán, žádost o získání dotace nejen z ÚP.

Vyřízení přihlášky do kurzu pro uchazeče o zaměstnání registrované na Úřadu práce zabere více jak měsíc, proto se v případě vašeho zájmu za námi přijďte poradit a vyplnit přihlášku co nejdříve.

Rekvalifikační kurz má časovou dotaci 150 vyučovacích hodin. V praxi je výuka obvykle rozdělena do 25 vyučovacích dnů, nejčastěji v pondělí, úterý a čtvrtek od 9:00 do 14:00 hodin. Realizace kurzu tak pokrývá běžně dva měsíce. Výuka kurzu probíhá v malých skupinách do 10-15 osob. Využíváme podporu na online platformě, do které mají účastníci po celou dobu přístup.

Pro koho je kurz určen?

Kurz je primárně určen pro zájemce, kteří nemají s podnikáním žádné zkušenosti a chtějí se dozvědět základní informace nutné před zahájením podnikání. Cílem kurzu je účastníky připravit na rozjezd podnikání tak, aby se jednalo o promyšlený, naplánovaný krok, který má stanovené dílčí cíle a indikátory úspěchu. Smyslem přípravy je minimalizovat rizika spojená s podnikáním a připravit profesionální projekt zajímavý pro budoucí zákazníky.

Rekvalifikačního kurzu se mohou účastnit všichni zájemci o podnikání bez rozdílu vstupní úrovně dosaženého vzdělání. Uchazeči o zaměstnání – nezaměstnaní registrovaní na Úřadě práce mohou využít financování kurzu v rámci tzv. zvolené rekvalifikace, kdy může být jejich účast hrazena ÚP v plné výši. Pro ostatní zájemce o kurz včetně zaměstnanců existuje také možnost financování kurzu po registraci na úřadu práce jako tzv. zájemce o zaměstnání, kdy může být jejich účast hrazena ÚP v plné výši.

Další informace vám rádi poskytneme na tel.: 777 839 177, eva@edukol.cz (Eva Masná) nebo 774 493 055, tomas@edukol.cz (Tomáš Chudoba)

Rezervovat místo v kurzu

Dejte nám vědět, že máte zájem o účast v kurzu Základy podnikání. Ozveme se vám zpět a domluvíme vše potřebné.