Podnikatelská líheň je provozována společností EDUKOL vzdělávací a poradenské sdružení s.r.o. od roku 2009 s cílem poskytnout osobám, které uvažují o zahájení podnikání potřebné informace, motivaci a odborné zázemí k realizaci tohoto kroku.

Měli jsme to štěstí spolupracovat se stovkami účastníků rekvalifikačních kurzů a odborného poradenství, kteří hledali svou cestu k podnikání. Podnikatelské projekty, se kterými se setkáváme jsou často mikropodniky nebo živnosti jednotlivých podnikatelů a pokrývají nejčastěji oblasti služeb, maloobchodu, řemeslných a vázaných živností.

Nabídku Podnikatelské líhně v podobě rekvalifikačních kurzů, seminářů a odborného poradenství naleznete na záložce kurzy. Pokud pro svůj podnikatelský projekt hledáte nějakou formu poradenství nebo konzultací a v naší základní nabídce není nic pro vás, zkuste se s námi spojit. Rádi vám připravíme balíček služeb na míru nebo také přiznáme, že vám s naší odborností pomoci nemůžeme. I to se stává.

Tým podnikatelské líhně

Více informací o společnosti EDUKOL a jejich aktivitách můžete získat na oficiálních internetových stránkách na adrese www.edukol.cz