Přijďte se poradit

V rubrikách Novinky

Zajímá vás, kolik byste si musel/a účtovat za ty výborné dorty, které pečete, pokud byste se chtěl/a živit jejich výrobou a prodejem? Řešíte otázku prostorů, ve kterých chcete pořádat kurzy jógy? Potřebujete se připravit na jednání se zákazníky vaší pečovatelské služby? Hledáte nejvhodnější formu reklamy pro vaše stolařství? Hodila by se vám malá finanční injekce do rozjezdu vaší šicí dílny? Přijďte se za námi o těchto věcech poradit.

„Nejjednodušší je se zeptat“

Pokud se budete účastnit našeho projektu, můžete získat ZDARMA konzultace s našimi poradci, kteří vám pomohou tyto otázky vyřešit nebo vás přinejmenším posunou tím správným směrem. Pokud se nechcete nebo se z nějakých důvodů nemůžete projektu účastnit, máme připraveny cenově výhodné varianty i pro vás. Nejjednodušší je se zeptat. Zbytek už je na nás.

Ta opravdu nejsnazší cesta, jak se s námi spojit, je přijít v pondělí nebo ve středu mezi 13:00 a 16:30 hod. na Úřad práce v Olomouci a zastavit se v našem kontaktním centru. Pokud se chcete předem informovat o tom, co je podnikatelská líheň, EDUKOL, či co nabízí zmiňovaný projekt, využijte uvedených odkazů.